אלה רן, מלכת היופי 2011: "טי אל וי מודלס קיבלו אותי בחיבוק גדול"

אלה רן, מי שהייתה מלכת היופי לשנת 2011 ומיוצגת בסוכנות טי אל וי מודלס, מתכוונת לחזור בגדול, לאחר שלקחה הפסקה של כמה שנים. 

בכתבה שהתפרסמה באתר Mako על הדוגמנית אלה רן, סיפרה רן על השנה העמוסה שעברה עליה, בניסיון לתמרן בין בלימודים, אימונים ושמירה על אורח חיים בריא. כיום היא בת 24, סטודנטית לפסיכולוגיה וסטודנטית ללימודי הדרכת כושר במכון ווינגייט. למרות שלקחה כמה שנים הפסקה מעולם הדוגמנות, החבר שלה, איתו היא מתגוררת בהרצליה, דוחף אותה לחזור.

אלה רן מספרת שעברה הרבה סוכנויות בעולם הדוגמנות עד שהגיעה לסוכנות טי אל וי מודלס, שם קיבלו אותה בחיבוק גדול ומתחילים להחזיר אותה לעניינים "הם כמו חממה גדולה ודואגת, ממש מפרגנים לי, מתחשבים בלימודים ובזכותם אני מצליחה לשלב את הכל ביחד" מספרת רן.

רן מספרת כי במקביל ללימודיה היא מתאמנת 5 ימים בשבוע, לא אוכלת שטויות, שותה הרבה מים ואוכלת בריא מאוד. מבחינת מראה היא משתדלת להיראות טבעית אבל לא מוותרת על איילנר וסומק, ומקפידה על ציפורניים מטופחות ושיער מסודר ומתולתל. היא מספרת כי מבחינת לבוש היא הכי אוהבת ללבוש ג'ינס, טי שירט וסניקרס, אבל מאוהבת בעקבים שנמצאים איתה תמיד.

את הכוחות להתמודד עם שגרת היום העמוסה שלה היא מקבלת מהמשפחה, מהחברים, מבן זוגה וכמובן, מסוכנות טי אל וי מודלס.

לחצו להגדלה

 

 

 
באפשרותך לדלג לסוף העמוד ולהשאיר תגובה.

השאר תגובה

Designed for canvas art in Collaboration with Medical Tourism