הקול חזר – דה וויס בעונה שנייה

ברביעי שעבר הקול חזר. לאחר עונה ראשונה מצליחה, חזרה תכנית הריאליטי שמרתק רבים אל המסכים. אל צוות השופטים הצטרפו יובל בנאי ושלומי ברכה.

העונה הראשונה של THE VOICE בישראל נחלה הצלחה גדולה. קטלין רייטר זכתה במקום הראשון, צוות המנטורים שכלל את שלומי שבת, אביב גפן, שרית חדד ורמי קליינשטיין סיפק את המתח והאקשן כאשר לא וויתר בקלות על אף מתמודד. עקיצות הדדיות בין אביב גפן ושרית חדד היו נושאי שיחה כמה ימים לאחר סיום התכנית. אחד מרגעי השיא היה כאשר המתמודדת שהייתה הפייבוריטית לזכייה יובל דיין, פרשה כמה רגעים לפני ההכרזה על העולים לשלב הגמר.

טי.אל.וי. מודלס

טי.אל.וי. מודלס - העונה השנייה של דה וויס

במקור, THE VOICE הגיעה אלינו מהולנד, אך הפורמט נקנה והגיע לארצות רבות המשדרות גירסאות מוצלחות לתכנית הפופולארית. מדובר בתחרות שירה כאשר ארבעה מנטורים מעולם המוזיקה יושבים בגבם אל המתמודדים באודישנים ואמורים להסתובב אליהם רק במידה ואהבו את השיר שהם שרו. כל מנטור צריך להרכיב נבחרת מהזרים אותם אהב, כאשר בהמשך הדרך הקהל בבית מצביע לזמר המועדף עליו כאשר המתמודד או המתמודדת עם מעט הנקודות מודח מהתכנית, כך עד לשלב הגמר.

בשבוע שעבר החלה העונה השנייה בערוץ 22 ומשודרת בימי רביעי ושבת. אל צוות השופטים שכולל את שרית חדד, אביב גפן ושלומי שבת מצטרפים יובל בנאי ושלומי ברכה שמחליפים את רמי קליינשטיין. צמד השופטים מתפקד כמנטור אחד ומחליטים ביחד לאיזה זמר הם מסתובבים. התכניות הראשונות ששודרו העונה כבר הובילו את טבלת הרייטינג. הקהל בבית אוהב את מה שהוא רואה ושומע.

צפו באודישן מרגש מתוך העונה החדשה:

The voice  משודרת בימים רביעי ושבת החל מהשעה 20:45.

 
באפשרותך להשאיר תגובה, או טראקבק מהאתר שלך.

השאר תגובה

Designed for canvas art in Collaboration with Medical Tourism