טי.אל.וי מודלס | 03-609-2072

הסוכנות הוקמה בתחילת שנת 2011 על ידי זבדר (ציפי) אדיס. הסוכנות ממוקמת ברמת החייל בתל אביב ומיועדת לנשים וגברים, מגילאי שנה עד שמונים. הסוכנות עובדת כמעט עם כל תחום בתעשיית הבידור החל מפרסומות והפקות אופנה לילדים ועד תכניות הריאליטי. אחוז המתקבלים לסוכנות הינו נמוך ביותר, ועומד על פחות מ5% מכלל הפונים לקבלה.

לסוכנות יש מחלקה בינלאומית אשר פועלת בשיתוף פעולה הדוק עם סוכנויות הדוגמנות:

IMG Models, Ford Models, Elite Models, UNO, Donna אשר מייצגות את הרמה הגבוהה ביותר בתעשיית הדוגמנות ופועלות בכל רחבי העולם.

על מנת להיות דוגמן/ית יש צורך להתחיל ללמוד על עולם הדוגמנות בגיל צעיר מאוד. לדוגמנות נדרשת אישיות מתאימה, ושפת ביטוי שמעצימה את התמונות אל מקום הרבה מעבר רק ליופי.

למקצוע זה יש מראה נוצץ וזוהר אבל זה לא כל כך פשוט. המיוצגות מתחילות ללמוד מגיל צעיר את שפת המצלמה כאשר הן יוצאות לפחות פעמיים בשנה לצילומים בתנאיי ההפקה המקובלים בתעשייה כולל מאפרת, מעצבת שיער וסטייליסטית.

הצילומים מתרחשים אצל צלמים ותיקים ומוכשרים, הטובים ביותר בתעשייה. הצילומים לא עוברים ריטוש בפוטושופ ובכך מונעים טרטור שווא של מיוצגים לאודישנים (במקרה שהתמונה לא דומה לדוגמן). בשביל ללמד את שפת המצלמה ושפת הגוף אנו מממנים קורסים לחיזוק הביטחון העצמי והנוכחות מול המצלמה. דוגמן או דוגמנית אשר נמצאים בגובה המתאים גם ישלחו לקורס מסלול אצל סמדר גנזי.

הסוכנות עובדת תחת פיקוד משרד התמ"ת כאשר לכל ילד מגיל שנה עד 15 מוצא אישור עבודה חתום על ידי משרד התמ"ת. כל ילד זוכה לזכויות מלאות עפ"י החוק מבחינת תשלום, הגבלת שעות עבודה ואירוח הולם על סט הצילומים. הסוכנות היא בין המובילות בארץ בנוגע להעסקת ילדים.

הילדים אשר מיוצגים על ידי הסוכנות הינם תלמידי בית ספר ותיכון המחויבים לממוצע ציונים מינימלי 90 ובאנגלית – 100. כמו כן הם גם מחויבים לדרך ארץ ושמירה על בריאות – יש איסור גורף בסוכנות על דיאטה לא אחראית והמיוצגים מעודדים לקיום אורך חיים בריא ותוכנית אימונים מתאימה. הסוכנות מקיימת ביקורות למיוצגים אחת לחודש או חודשיים בשביל להיות במעקב על אורח החיים שלהם, להכיר אותם, ולמצוא להם עבודה המתאימה למראה, לניסיון ולכישורים שלהם.

יש ביקוש רב לדוגמניות כישרוניות בתעשייה אך על סמך ממצאים, בסוכנות שלנו אחוז המתקבלות הינו 5% בלבד.

המתכון להצלחה – דוגמנית מקצועית המעוניינת בקריירה בתחום חייבת להשקיע בלימודים ברמה גבוהה, לאכול תזונה בריאה ומאוזנת, להתאמן בצורה מושכלת, לעשות תרגילי חיטוב ולהיות בעלת כושר התמדה.

דוגמנית מתחילה לא תרוויח סכומים כמו דוגמנית עם ניסיון עשיר בתעשייה. כחלק מהגדלת תיק עבודות המיוצגים גם לוקחים חלק בהפקות שת"פ עם הסטייליסטים והצלמים המובילים בתעשייה. שכר פר עבודה יכול להתחיל בין מאות לאלפי שקלים לדוגמנית מתחילה ומנגד דוגמניות הטופ העובדות בעולם מרוויחות סכומים בלתי מבוטלים בעלי 5, 6 ו-7 ספרות בשנה.

Designed for canvas art in Collaboration with Medical Tourism