מחיי הכפר אל החופש של העיר

לוזין מלאק, דוגמנית המיוצגת בסוכנות TLV-models, ברחה מכפר עוספיה כשהייתה רק בת 18 וחצי, מה שזעזע את הכפר ואת המשפחה כולה.

בכתבה שהתפרסמה במגזין סוף השבוע בעיתון "ישראל היום", מתארת לוזין באומץ רב את שעבר עליה – מהחברה הדרוזית הסגורה, דרך לילות ברחוב ועד המעבר לתל אביב ומציאת סוכנות שמאמינה בה.

לוזין מלאק אינה בקשר עם משפחתה שהותירה מאחור, לאחר שברחה באישון לילה אל חברות בעיר נהריה. בהמשך מצאה את עצמה ישנה על ספסל ברחוב, עד שהכירה צעיר יהודי לתקופה קצרה, מה שנתן לה את הכוח לעשות את המעבר לעיר הגדולה ולפנות אל סוכנות הדוגמנות TLV-models.

"שלחתי להם תמונות והתפללתי לקבל תגובה. הזמינו אותי לפגישה ומאוד התעניינו במראה שלי וגם במוצא שלי. ראיתי שהסיפור שלי נגע בהם. החתימו אותי להיות דוגמנית שלהם. החלום שלי התגשם".

ציפי אדיס, מנכ"לית הסוכנות, הייתה הראשונה שקיבלה את לוזין בהגיעה למיון הראשוני: "גם אני עברתי דבר או שניים בחיים, והיא מאוד נגעה בי. עשיתי לה שיחת מיוצגים, ומאוד התרשמתי ממנה. גם בגלל הנתונים הגופניים שלה, וגם בגלל הסיפור האישי האמיץ שלה".

לוזין עובדת כיום במרץ למען פיתוח הקריירה שלה ומתעסקת בהצלחה כאישה עצמאית וחזקה. למרות הקשיים הקיימים, היא אומרת שמה שמחזיק אותה הוא שלא תצטרך לחזור לחייה הקודמים.

לקריאת הכתבה בארכיון "ישראל היום" לחצו:

"הייתי מלכה בכלוב מזהב"

צפו בצילומים מקצועיים של לוזין מלאק:

 
באפשרותך לדלג לסוף העמוד ולהשאיר תגובה.

השאר תגובה

Designed for canvas art in Collaboration with Medical Tourism