טאלנט ברייקדאנס!

הסכם ייצוג חדש בין טי.אל.וי. מודלס ל"ברייקרהוליקס", להקת הברייקדאנס המובילה במדינה, נחתם השבוע – זאת במטרה להחדיר מחדש את הריקוד הפופולארי למיינסטרים הישראלי. "אני מקווה ששיתוף הפעולה יוליד את הטאלנט החדש מתחום הברייקדאנס", אומר רוס אליהו, מנהל הלהקה. "אף פעם לא היה בארץ B-BOY שהוביל קמפיין ואין סיבה שזה לא יקרה בקרוב".

רוס אליהו - ברייקדאנס בפעולה

ריקוד הברייקדאנס, שהיה פופולארי מאוד בשנות ה- 80, זוכה בשנים האחרונות לעדנה מחודשת, זאת בעקבות ההתפתחות של ז'אנר הריקוד לסגנונות שונים. "היום יש לכל רקדן ברייקדאנס יכולת להביע את עצמו", אומר רוס, בן ה- 34 יליד מישיגן, ארה"ב. "פעם הברייקדאנס היה ריקוד סגור שרק ניו יורקים היו רוקדים אותו, היום יש ברייקדטנס אירופאי, ברייקדאנס אפריקאי ואנחנו משתדלים להביא לריקוד את ה'פלייבר' הישראלי".

הברייקרהוליקס מורכבת מ- 15 רקדנים ורקדניות בגילאי 18-28 מכל רחבי הארץ שמרכזם נמצא בת"א. הקבוצה מציגה מגוון עשיר של הופעות ברייקדאנס והיפ הופ באנרגיה מטורפת שסוחפת כל קהל, חוויית תרבות רחוב עוצרת נשימה עם מיטב אמני הברייקדאנס הישראלי. בשנים האחרונות השתתפה הלהקה באינספור הופעות ואירועים כמו "הפסטיגל" ו- "טעם העיר" וגם בתוכניות טלוויזיה כמו "נולד לרקוד", "מלחמת העולמות" ואירועים פרטיים כמו חתונות ובר מצוות.

רוס שואף רחוק ומקווה שבעזרת החשיפה שהלהקה תקבל ייפתחו לה הדלתות גם להופעות בחו"ל שם הסצינה של תחרויות הברייקדאנס חזקה מאוד. "יש תחרויות ריקוד על סכומים מטורפים ואפשר להרוויח עד 130 אלף יורו לתחרות".

 
באפשרותך להשאיר תגובה, או טראקבק מהאתר שלך.

השאר תגובה

Designed for canvas art in Collaboration with Medical Tourism