בטי זלצר – שואפת גבוה

על אף גילה הצעיר בטי זלצר מגלה בגרות ואוהבת את מה שהיא עושה. היא גם שואפת להתפתח קדימה

 

החלומות של בטי זלצר לא מסתכמים בלחייך למצלמה. לדוגמנית הצעירה (17) שנמצאת כבר 8 חודשים בסוכנות, יש שאיפות להתפתח ולגדול בתחום. "כרגע זה הזמן שלי להיות בפרונט, זו תעשייה גדולה ואני רוצה להתפתח בה". כאשר נשאלה על שאיפותיה לעתיד הפתיעה כשסיפרה כי הייתה מעוניינת להיות יום אחד מאחורי הקלעים "אני אוהבת ליצור. הייתי שמחה ללמוד תסריטאות ובימוי. כרגע אני נותנת לדברים לזרום ומשתדלת ללמוד מכל מה שסביבי ולהכיר אנשים חדשים".

זלצר, שלומדת במגמת מזרחנות, יש רצון עז להרחיב אופקים. "אני רוצה להספיק ללמוד כל כך הרבה, מלבד תעשיית הבידור גם את תחום ההיסטוריה, אדריכלות".

לזלצר יש רק מילים חמות לומר על הסוכנות, שם היא מרגישה כמו משפחה. "הגעתי לכאן לפני שמונה חודשים דרך האינטרנט. דואגים לי כל הזמן. אני מקבלת SMS לפני ואחרי צילומים, שואלים איך היה ומתעניינים. זה נותן הרגשה טובה. אנשים מדברים איתי בגובה העיניים ולא מאמינים כשאני אומרת את הגיל שלי. אני שואלת שאלות ורוצה שישתפו אותי".

לאחרונה עבדה על פרויקטים עם שי קדם, צילומי קטלוג אינטרנט למעצבת מילי דן וצילומים לקורס אופנה. היא מעידה כי היא נהנתה לעבוד עם כולם. " זה מדהים בעיניי להכיר אנשים יצירתיים וכשרוניים שמקדישים את חייהם לצלם אנשים". כאשר נתבקשה לספר קצת על עצמה סיפרה "אני אוהבת דוגמניות שאוהבות את המקצוע שלהן, מתעסקות בספורט ומראות את החלק הבריא. אני רואה תצוגות אופנה ומשתדלת ללמוד ממה שאני רואה. אני גם שומרת על אורח חיים בריא".

צלם: טל ברלין

 
באפשרותך להשאיר תגובה, או טראקבק מהאתר שלך.

השאר תגובה

Designed for canvas art in Collaboration with Medical Tourism