המהפך של אושרת : "לא ויתרתי"

אושרת אשורי הגיעה למחלקת המשחק ב-TLV Models ורצתה להשיל כמה ק"ג. הסוכנות אימצה אותה וכיום היא נראית מצוין ומאושרת מתמיד. השבוע פורסם סיפורה באתר Mako.

אושרת בת ה-17 וחצי מחולון, לומדת במגמת תיאטרון בתיכון. במשך כל חייה היא סבלה ממשקל עודף, אבל הדיאטות והשיטות השונות לא עזרו ובכיתה י' הגיע משקלה לשיא של 78 ק"ג. "תמיד קיבלתי את תפקידי השמנה או האישה המבוגרת, ורציתי להיות הבחורה הרזה והמרשימה", מספרת אושרת. כדי לעשות זאת, היא הגיעה למחלקת המשחק בסוכנות TLV Models, ובעלי הסוכנות טען שהיא חייבת להשיל מעט ממשקלה, גם למען בריאותה, וגם כדי שתוכל להתבלט ולהצליח. הסוכנות נתנה לאושרת תפריט מזין הכולל תרגילי כושר וביצעה מעקב התקדמות.

"הבנתי שאני חייבת שינוי, ומוטב וקדם ככל האפשר", סיפרה אושרת. "הגעתי בתקופה שבה הייתי הכי שמנה. מוטי הסוכן שלי נתן לי את המפתח להצלחה בצעד הזה, שלא הצלחתי בו לפני כן. היה לי קשה להתרגל לשגרה החדשה ולא האמנתי שאצליח לעמוד בתפריט ובתרגילים. אף אחד לא האמין שאצליח בשינוי הזה, כי בעבר לא הייתה לי יכולת התמדה או כוח רצון. רק מוטי וההורים שלי עודדו אותי".

"כשהוכחתי להורים שלי שאני מצליחה לעשות שינוי, הם נתנו לי מחמאות ודחפו אותי להמשיך. חבריי לכיתה הופתעו מאוד, ואחרי החופש הגדול כשהגעתי לבי"ס, כולם עמדו פעורי פה והתייחסו אליי כמו למפורסמת", ממשיכה אושרת. "כיום הגוף שלי בריא, אני מרגישה יפה, ללא פצעי בגרות והלבוש שלי אחר. עכשיו אני לובשת ג'ינס צמוד, מכנסיים קצרים ועוד. היחס של אנשים אליי השתנה, כי הוכחתי שאני לא מוותרת. הכי חשוב לא לוותר! כל אדם מסוגל לבצע שינוי".

לקריאת הכתבה ב-Mako – לחצו כאן

צפו: השינוי של אושרת – לפני ואחרי (צילום: יח"צ):

 
באפשרותך לדלג לסוף העמוד ולהשאיר תגובה.

השאר תגובה

Designed for canvas art in Collaboration with Medical Tourism