הפקת אופנה מסוגננת במדבר

TLV models

הפקת 2014 של המותג הייחודי avital&avital, הצטלמה בסוף פברואר ואנחנו גאים להציג בפניכם את הצילומים המרהיבים, יחד עם הדוגמניות של סוכנות TLV models, מאיה שטיין וטינור מרוט.

המותג avital&avital, הוא מותג של שתי נשים מוכשרות בשם אביטל ימר זאב ואביטל תורג'מן, אשר עוסקות יחד בתחום האיפור והשיער ומעניקות שירות עבור כל אישה וגם עבור כלות. האהבה המשותפת של השתיים לעולם היופי והגישה המשותפת אל החיבור בין הגוף והנפש, מאפשרות למותג avital&avital להדגיש את היופי הייחודי של כל לקוחה ולהתאים את האיפור והשיער אל הדימוי המבוקש ואל הרצונות שלה.
ההפקה של שנת 2014 הצטלמה במדבר יהודה במתחם ארץ בראשית, אשר צופה על נוף קדמוני בסגנון תנ"כי. הדוגמניות של סוכנות TLV models, מאיה שטיין וטינור מרוט, הובילו את ההפקה ויצרו צילומים מרהיבים, המשלבים צבעוניות עזה על רקע הנוף המדברי המיוחד.

יופיין הייחודי של השתיים, משרת נאמנה את היופי הנשי גם בישראל וגם בעולם ושילובן יחד, על רקע נופי מדבר יהודה, יוצר הפקה מסוגננת, חדשנית, בעלת אופי ומקורית.
מאיה שטיין, שמיוצגת על ידי סוכנות TLV models, פרצה לעולם האופנה הבינלאומי בשנת 2012 ובין היתר, כבר הספיקה לככב בהפקות אופנה של ירין שחף ועדה לזורגן.
טינור מרוט היא דוגמנית מנוסה ומצליחה שהשתתפה במספר קמפיינים, כמו הפקת אופנה, שכולה מחווה לכוכבי פופ עולמיים. הפקה לרשת האופנה הפופולארית הודיס וצילומים לכתבה של הערוץ הצרפתי, בו השתתפו גם דוגמניות נוספות מהסוכנות TLV models.

אתם מוזמנים להתרשם מהתמונות המוצלחות של הפקת 2014 עבור המותג avital&avital.

איפור: אביטל ימר זאב
עיצוב שיער: אביטל תורג'מן
צלמים: grotesca
סטיילינג ושמלות: מיה פאווה ודלית דלה-טורה בוגרות המחלקה לעיצוב אופנה שנקר
דוגמניות: מאיה שטיין וטינור מרוט ,TLV models
לוקיישן: "ארץ בראשית" מדבר יהודה

 

 
באפשרותך לדלג לסוף העמוד ולהשאיר תגובה.

השאר תגובה

Designed for canvas art in Collaboration with Medical Tourism