לינוי עמיר התקבלה ללהקה צבאית

לינוי עמיר חדשה יחסית בסוכנות שלנו וכבר בתקופה קצרה הגיעה רחוק – להקה צבאית. הכישרון שלה עם הדחיפה שלנו עזרו לה להשיג את המטרה.

השאיפות להגיע ללהקה צבאית נמצאות אצל כל אחד ואחת בעלי כישרון בשירה או משחק. לרוב שאיפות לחוד ומציאות לחוד, אך הסיפור המרגש של היום מגיע מלינוי עמיר שממש היום התקבלה ללהקה צבאית. לינוי הגיעה אלינו לסוכנות לפני כחודשיים עם חלום באמתחתה – להתקבל ללהקה צבאית. תמיד כיף לראות מיוצגים שלנו מצליחים ומגשימים ייעוד, אך כאשר אנו מצליחים לסייע בהגשמת החלום זה מחמם את הלב אף יותר.

לינוי בת 18 וחודשיים גרה בנתניה הגיעה לסוכנות TLV MODELS לפני כחודשיים עם רצון רב להצליח ולהגשים חלום אחד – להקה צבאית.  היא קיבלה מאיתנו עזרה רבה באימוני שירה ביחד עם הפסנתרן דודי אור שהדריך אותה עד לרגע המכריע בו התקבלה ללהקה צבאית.

לינוי שמחה ונרגשת הגיבה על הידיעה המשמחת : "אמנם אני די חדשה בסוכנות, אבל קיבלתי תמיכה נרחבת. דרבנו אותי ללכת להיבחן ולא לחשוש ממה שיהיה. הצמידו לי אנשים מקצועיים שליוו אותי בכל פן אפשרי, בעיקר פסיכולוגי להרגיע את החששות. עבדתי עם פסנתרן בשם דודי אור שהדריך אותי לקראת האודישן, שעבר סבבה לגמרי. היו איתי בקשר במהלך היום וזה בהחלט עושה טוב על הלב לדעת שיש איתך ליווי צמוד".

כשנשאלה על שאיפותיה להמשך הדרך ענתה "להגיע הכי רחוק שאפשר. כרגע זה בלהקה צבאית ואני רוצה לעשות את זה על הצד הכי טוב ובהמשך הדרך להגשים חלומות בתחום הריקוד, שירה, משחק ודוגמנות." סוכנות tlv models תהיה איתה לאורך כל הדרך ותעזור לה.

לינוי עמיר - TLV MODELS

לינוי עמיר - TLV MODELS

לינוי עמיר

לינוי עמיר - טי. אל. וי. מודלס

 
באפשרותך להשאיר תגובה, או טראקבק מהאתר שלך.

השאר תגובה

Designed for canvas art in Collaboration with Medical Tourism