סיכום שבוע האופנה 2013-14

שבוע האופנה לחורף 2013-14 שהתקיים בתחילת החודש בפריז הביא עימו בשורות מעניינות במיוחד. מעילים מדהימים של רושאס, ספורט אלגנט של דמיר דומה ודוגמנות חייכניות מבית איסי מיאקי.

בתצוגת האופנה של מעצב האופנה הקרואטי צרפתי, דמיר דומה ראינו שילובים וניגודים שלא היו מתקיימים בימים רגילים. את התצוגה ראינו בחלל פריזאי מהמאה ה-19 קירות מכוסים עץ, מאווררים בחלונות ארוכים, מהתקרה השתלשלו שנדלירים. אווירה עתיקה ומותחת. בקולקציה של דומה ראינו גרסאות מרחיקות לכת לאימוניות ובגדי יום יום נוחים. במקביל הוא מציג אופנת ספורט אלגנט נינוחה אך מוקפדת.

האופנה של רושאס הוצגה בצורה שונה. בחברה העדיפו לקחת צללית מיושבת של נשים בשנות החמישים ולהעניק לה נפח. הקולקציה שלהם מתבססת על מעילים ושמלות מחויטות בגזרה מעודנת, חצאיות פליסה שנלבשו מתחת לסוודרים. התצוגה נחתמה עם דוגמנית בשמלת כלה לבנה עם שובל גותי היורד מהכתפיים. רומנטי וגותי כאחד.

הקולקציה של אן דמולמיסטר הוצגה עם תפאורה פשוטה והורכבה ממסלול מינימליסטי. התצוגה המשיכה במראות שראינו הרבה במהלך התצוגה בגדים בשחור לבן, גזרות אוברסייז ומשחקי דגרדה.

צפו בסרטון המתאר את מיטב הרגעים משבוע האופנה פאריז 2013-14:

התצוגה של איסי מיאקי הפרה את השקט שהיה באולם. התצוגה נפתחה בבגדים שחורים לבנים, בהמשך נכנסו דוגמניות לבושות משבצות סקוטיות. בסיום נעמדו הדוגמניות בשתי שורות והתהלכו בריקוד עם מסורתי. סיום הולם וראוי לתצוגה מעניינת.

 
באפשרותך להשאיר תגובה, או טראקבק מהאתר שלך.

השאר תגובה

Designed for canvas art in Collaboration with Medical Tourism