עוד 10 ימים – האח הגדול חוזר

ב5.5 תעלה בערוץ 2 העונה החמישית של האח הגדול. אנו סוקרים עבורכם את מיטב הקטעים שהיו בשנים האחרונות באח הגדול. בואו להיזכר ביוסי בובליל וג'קי מנחם קורעים מצחוק.

בעוד 10 ימים, ב5.5 ליתר דיוק, תעלה העונה החמישית של האח הגדול. לפני מספר ימים במאמר קודם, כתבנו לכם על האח הגדול, וכעת ניזכר במספר קטעים מצחיקים ומרגשים שגרמנו לכולנו להתמכר לתכנית הריאליטי המצליחה. בנוסף, כחלק מהפרויקט של קשת ואתר מאקו, אשר ביקשו מהגולשים לספק תמונה מעניינת משלהם של מספר הימים שנותרו עד לתחילת העונה החמישית, הנה לכם תמונות של מיוצגי tlv models אשר יוצרים ביחד את המספר 10.

1.יוסי בובליל:
יוסי בובליל הוא קבלן מאשקלון, שנכנס אחרון לבית האח הגדול במטרה ליצור עניין. הבת שלו, עינב כבר נכנס בתחילת הערב והיא לא ידעה שאביה נכנס ביחד איתה. יוסי הפך לכוכב העונה כולה ואף הגיע לגמר.

 

2.קותי סבג ותמיר ורדי:
בעונה שעברה היה זה קותי סבג שכבש את כולם. קותי שהגיע מבית שמש, הפך לחביב הבית וסיפק רגעים משעשעים ביחד עם תמיר ורדי. קותי אף זכה בעונה הרביעית.

טי.אל.וי מודלס - עונה חמישית בפתח

טי.אל.וי מודלס - עונה חמישית בפתח

3. ג'קי מנחם בספרד
ג'קי מנחם היה הכוכב של העונה השלישית ובמהלך העונה אף זכה לטוס ולהתארח בבית האחד הגדול בספרד למשך מספר ימים. צפו בקטע כשג'קי מגיע לבית האח הגדול וכובש את כולם.

 

4. אלעד צפני באח הגדול
בעונה השלישית נכנס אלעד צפני נמוך הקומה לבית האח הגדול והפך לחביב הקהל. הוא הצליח ללמד שעל אף מוגבלויות, בנאדם יכול לעשות כל שרק ירצה.

5. סיפור אהבה שהגיע למציאות
בעונה הרביעית התאהב קותי סבג ביאנה יוסף וחיזר אחריה לאורך כל העונה. לאחר שיצאו מבית האח הגדול החלו אף לצאת ביחד. הסרטון הבא מתאר את הרגעים הרומנטיים של הזוג לשעבר

 
באפשרותך להשאיר תגובה, או טראקבק מהאתר שלך.

השאר תגובה

Designed for canvas art in Collaboration with Medical Tourism