קטיה קונלין הוחתמה על ידי הסוכנות הבינלאומית IMG

קטיה קונלין, אחת המיוצגות המצליחות של סוכנות טי אל וי מודלס, חתמה על חוזה דוגמנות נכסף עם חברת הדוגמנות הבינלאומית IMG שמייצגת בין היתר גם את ג'יזל, וממוקמת בבירות אופנה בעולם כמו ניו יורק, לונדון, מילאנו, סידני ופריז. השבוע מסמך החתימה הרשמי שוחרר והסוכנות המצליחה מבטיחה להוביל את קטיה להיות הצלחה ישראלית גדולה בחו"ל.

ההחלטה להחתים את קטיה בסוכנות IMG הגיעה לאחר שבשנה האחרונה עקבו אחריה מספר סקאטרים וגם סוכנות הדוגמנות הבינלאמית "פורד", אך לבסוף, החליטה סוכנות טי אל וי מודלס להחתים את קטיה בסוכנות IMG. הסוכנות מייצגת דוגמניות כמו קייט מוס, ג'יזל בונדשיין ומירנדה קר ומספרים שם כי קטיה בעלת מראה ייחודי וכריזמה אנרגטית וצופים לה עתיד מזהיר.

קטיה קונלין היא בת 17 ומאחוריה כבר רזומה עשיר כמו השתתפות בשבוע האופנה הישראלי, תצוגת אופנה של קסטרו, קמפיין של איל מקיאג' וכן קמפיין בינלאומי לקו מוצרים במילאנו. כמו כן, היא נחשבת לתלמידה מצטיינת בבית הספר בעיר מגוריה, אשקלון.

מנכ"לית סוכנות טי אל וי מודלס, ציפי אדיס התראיינה לכתבה באתר יבנה נט והביעה את גאוותה בקטיה ובכושר הנחישות שלה. כמו כן, הוסיפה אדיס כי היא מאמינה שקטיה תהיה מבין הדוגמניות המובילות בעולם ותביא כבוד למדינה ולסוכנות.

קראו את הכתבות שהתפרסמו בתקשורת וצפו בתמונות הנבחרות של קטיה קונלין:

 
באפשרותך לדלג לסוף העמוד ולהשאיר תגובה.

השאר תגובה

Designed for canvas art in Collaboration with Medical Tourism